به گزارش وقایع نیوز به نقل از انتخاب/ مجید شهیدی رئیس روابط عمومی شرکت ملی پالایش و پخش فراورده‌های نفتی ایران هرگونه اخبار مبتنی بر تغییر و اصلاح قیمت و میزان سهمیه سوخت را تکذیب کرد. وی گفت: هیچگونه تغییری در قیمت و میزان سهمیه سوخت در دستور کار قرار ندارد. شرکت پالایش و پخش […]

به گزارش وقایع نیوز به نقل از انتخاب/ مجید شهیدی رئیس روابط عمومی شرکت ملی پالایش و پخش فراورده‌های نفتی ایران هرگونه اخبار مبتنی بر تغییر و اصلاح قیمت و میزان سهمیه سوخت را تکذیب کرد. وی گفت: هیچگونه تغییری در قیمت و میزان سهمیه سوخت در دستور کار قرار ندارد.

شرکت پالایش و پخش هر گونه اخبار مبتنی بر اصلاح قیمت سوخت را تکذیب کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران، این موضوع در واکنش به انتشار شایعاتی در فضای مجازی مطرح شد.

وی گفت:هیچگونه تغییری در قیمت و میزان سهمیه سوخت در دستور کار قرار ندارد و ضروری است تا از دامن زدن به شایعات و هرگونه گمانه زنی ممانعت شود و هموطنان اخبار را از منابع موثق پیگیری نمایند.

شهیدی اعلام کرد: درحال حاضر طرح و برنامه‌ای مبنی بر افزایش قیمت و یا کاهش سهمیه در دست اجرا نیست، لذا در صورت اتخاذ هرتصمیمی دراین خصوص، از سوی نهاد‌های مسئول در دولت مراتب اطلاع رسانی انجام خواهد شد.

امروز شایعاتی مبنی بر اصلاح قیمت سوخت بزودی در فضای مجازی دست به دست شد که در آن آمده بود:

تا ۶۰ لیتر ماهیانه همان قیمت ۱۵۰۰ تومان

از ۶۰ لیتر تا ۲۵۰ لیتر ۳۰۰۰ تومان

از ۲۵۰ لیتر به بالا مبلغ ۱۸۰۰۰ تومان

در این طرح کلیه کارت‌های سوخت آزاد جایگاه‌ها هم حذف میشود و هر شخص مکلف است فقط با کارت خود، سوخت تهیه کند.