بازدید مهندس اسلامی از غرفه «صنعت هسته‌ای» در نمایشگاه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی رئیس سازمان انرژی اتمی ایران با حضور در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران، از غرفه دستاوردهای صنعت هسته‌ای در بیست و ششمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی بازدید کرد.

بازدید مهندس اسلامی از غرفه «صنعت هسته‌ای» در نمایشگاه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی
رئیس سازمان انرژی اتمی ایران با حضور در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران، از غرفه دستاوردهای صنعت هسته‌ای در بیست و ششمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی بازدید کرد.

به گزارش پایگاه خبری وقایع نیوز به نقل از اطلاع‌رسانی سازمان انرژی اتمی، محمد اسلامی، معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان انرژی اتمی ایران، صبح جمعه ۲۳ اردیبهشت با حضور در نمایشگاه بین‌المللی تهران، از دستاوردهای صنعت هسته‌ای در حوزه‌های نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی بازدید کرد.
مهندس اسلامی ضمن بازدید از غرفه‌های مختلف نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی، از نزدیک با مسئولان و کارشناسان حاضر در این نمایشگاه دیدار کرد.

گفتنی است؛ سازمان انرژی اتمی ایران با حضور در بیست و ششمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی به معرفی مهمترین دستاوردهای علمی و پژوهشی خود در حوزه‌های مهمی از جمله اندازه‌گیری دقیق هسته‌ای، تولید چشمه‌های صنعتی، تبدیل نفت سنگین به سبک، خدمات آزمایشگاهی و بازرسی فنی، ژیوفیزیک هوابرد، تکنیک گاما اسکن برج‌های تقطیر و… خواهد پرداخت.