اپراتور خصوصی پست باکسیت با اتحادیه صنف تولیدکنندگان و فروشندگان پوشاک تفاهم نامه همکاری امضا کرد.

باکسیت با اتحادیه صنف پوشاک تهران تفاهم‌نامه همکاری امضا کرد، اپراتور خصوصی پست باکسیت با اتحادیه صنف تولیدکنندگان و فروشندگان پوشاک تفاهم نامه همکاری امضا کرد.

به گزارش وقایع نیوز به نقل از روابط عمومی باکسیت، بهزاد اقبال‌خواه مدیرعامل باکسیت در دیدار با امید شیرازی رئیس  و ابوالقاسم شیرازی بازرس اتحادیه تولیدکنندگان و فروشندگان پوشاک شهر تهران توضیح داد: یکی از عوامل موثر در زمینه توسعه و رونق کسب‌وکارها، دسترسی به زیرساخت‌های استاندارد پستی و رساندن درست و به‌موقع محصول به مشتریان است و باکسیت به عنوان شرکتی دانش بنیان با ارائه خدمات هوشمند و به روز استاندارد پستی، تجربه ارسال امن و سریع را برای کسب وکارها و سازمانها فراهم کرده است.

مدیرعامل باکسیت ایجاد تحول و ارتقای استانداردهای توزیع بسته‌های خرد در کشور را از اهداف اصلی این شرکت خواند و گفت: در حال حاضر این شرکت با بسیاری از کسب و کارهای مختلف در حوزه لجستیک همکاری دارد.با شروع همکاری باکسیت و این اتحادیه و ارائه  خدمات باکیفیت پستی موجبات رونق و رضایت بیشتر کسب و کارها و مشتریان نهایی را فراهم کند.

امید شیرازی رئیس اتحادیه تولیدکنندگان و فروشندگان پوشاک شهر تهران نیز در این نشست با بیان اینکه یکی از مقرون به صرفه ترین ابزارهای تجاری برای ارسال کالاها، استفاده از خدمات پستی است، گفت: علی‌رغم پیشرفت‌های فناوری وارتباطات دیجیتال، خدمات پستی گزینه‌ای قابل اعتماد برای شرکت‌هایی است که به دنبال کاهش هزینه‌ها و در عین حال ارائه خدمات کارآمد به مشتریان هستند.

بنا براین گزارش با همکاری بین باکسیت و اتحادیه صنف پوشاک تهران، خدمات شرکت دانش بنیان باکسیت به تولیدکنندگان و فروشندگان پوشاک تهران برای ارائه خدمات لجستیک سریع، امن و درست معرفی می شود.اتحادیه صنف تولیدکنندگان و فروشندگان پوشاک تهران با دارابودن بیش از بیست هزار عضو فروشنده و تولیدکننده پوشاک به صورت عمده و خرد، در ردیف یکی از بزرگترین و منسجم ترین اتحادیه های صنفی کشور است .

 

باکسیت (شرکت شبکه هوشمند امید)در شهریور ۱۴۰۲ فعالیت خود را به صورت رسمی آغاز کرد و در بهمن ماه مجوز «اپراتور پست خصوصی» را از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی اخذکرد.