با تمام توان در جهت بستر سازی و توسعه ورزش تلاش می‌کنیم، در مراسم معارفه علی عطایی مدیر باشگاه ورزشی شرکت معدنی و صنعتی چادرملو که در سالن اجتماعات این شرکت با حضور معاونان و مدیران برگزار شد .

با تمام توان در جهت بستر سازی و توسعه ورزش تلاش می‌کنیم، در مراسم معارفه علی عطایی مدیر باشگاه ورزشی  شرکت معدنی و صنعتی چادرملو که در سالن اجتماعات این شرکت با حضور معاونان و مدیران برگزار شد .

به گزارش پایگاه خبری وقایع‌نیوز به نقل از روابط عمومی شرکت معدنی و صنعتی چادرملو: مهندس طاهرزاده مدیر عامل شرکت معدنی و صنعتی چادرملو با اشاره به نو پا بودن باشگاه ورزشی چادرملو گفت: برآنیم تا با اراده‌ای قوی گامی مستحکم در جهت ارتقای سطح ورزش بالاخص در استان یزد برداریم .

وی تاکید کرد: یکی از اهداف اصلی این باشگاه باید تلاش در جهت  ایجاد کانون پرورش استعدادها و تجلی و شکوفایی ظرفیت‌های نهفته جوانان  و نوجوانان استان همراه با تعمیم فرهنگ ورزش باشد .  

مدیر عامل چادرملو تصریح کرد لازمه نیل به این اهداف، ایجاد بسترهای مناسب در حد بالاترین  استانداردها  برای رشد و توسعه پایدار  و ایجاد زیر ساختاهای مناسب است تا بتوان زمینه رشد و تعالی استعدادها در تمامی رشته‌های ورزش منطقه را ارتقاء بخشیم .

وی با بیان اینکه: حمایت از ورزش به نوعی سرمایه‌گذاری برای تربیت نسلی پویا و جامعه‌ای با نشاط است که آنرا تکلیف خود می‌دانیم و برای تحقق آن در حد توان و ظرفیت خود تلاش خواهیم نمود تصریح کرد: در حال حاضر کاستی‌هایی در زیر ساخت‌های ورزش حرفه‌ای  شهرستان اردکان و استان یزد وجود دارد که در صدد بهسازی و ساخت اماکن مناسب هستیم  اما تا به ثمر رسیدن این اقدامات از ظرفیت‌های موجود کشور برای آمادگی لازم در جهت حضور قدرتمند و در شأن مردم شریف و علاقمندان ورزش شهرستان اردکان و استان یزد و نام چادرملو، در رقابت‌های ورزشی کشور و بین‌المللی بهره خواهیم برد .

بر اساس همین گزارش در ادامه این مراسم علی عطایی مدیر باشگاه ورزشی چادرملو ضمن تشکر از اعتماد هیات مدیره و مدیر عامل چادرملو به ایشان برای هدایت این باشگاه گفت: با همه تجربه و توان تلاش خواهیم کرد علاوه بر گسترش و احیای ورزش شهرستان اردکان و استان یزد با حرکت در مسیر استعداد یابی و توسعه زیر ساختها، زمینه‌های تقویت ورزش کارگری را نیز ارتقا بخشیم .

گفتنی است عطایی تا پیش از این انتصاب، معاون باشگاه پرسپولیس بود .