در دیدار و گفتگوی صمیمانه سردار حسین رحیمی رییس پلیس امنیت اقتصادی فراجا و محسن احمدی مدیرعامل صندوق ذخیره فرهنگیان، موضوعات مختلفی از جمله چگونگی همکاری‌های دوجانبه، پشتیبانی حداکثری فراجا از برنامه‌های تحولی،نظارتی و شفاف سازی صندوق ذخیره فرهنگیان و کمک به رونق فعالیت‌های اقتصادی، بازرگانی و صنعتی صندوق مورد تبادل نظر قرار گرفت.

در دیدار و گفتگوی صمیمانه سردار حسین رحیمی رییس پلیس امنیت اقتصادی فراجا  و محسن احمدی مدیرعامل صندوق ذخیره فرهنگیان، موضوعات مختلفی از جمله چگونگی همکاری‌های دوجانبه، پشتیبانی حداکثری فراجا از برنامه‌های تحولی،نظارتی و شفاف سازی صندوق ذخیره فرهنگیان و کمک به رونق فعالیت‌های اقتصادی، بازرگانی و صنعتی صندوق مورد تبادل نظر قرار گرفت.

به گزارش وقایع‌نیوز به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل صندوق ذخیره فرهنگیان، سردار رحیمی رییس پلیس امنیت اقتصادی فراجا به همراه معاونان خود امروز با حضور در محل صندوق ذخیره فرهنگیان با دکتر احمدی مدیرعامل صندوق دیدار و تاکید کرد صندوق ذخیره به عنوان یک بنگاه اقتصادی متعلق به فرهنگیان کشور نیازمند حمایت همه جانبه می‌باشد تا بتواند درفضایی آرام، امن و شفاف با قوت و قدرت برنامه‌های خود را جهت بهبود و توسعه و جهش این مجموعه پیش ببرد.

رییس پلیس امنیت اقتصادی فراجا همچنین با تقدیر از تدابیر و سیاست‌های تیم مدیریتی جدید در حوزه شفاف سازی،  نظارت پذیری و فسادستیزی تصریح کرد پلیس امنیت اقتصادی فراجا با تمام توان و امکانات خود برای کمک به صندوق ذخیره، در جهت صیانت از منافع و حقوق فرهنگیان آمادگی دارد.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی فراجا با بیان اینکه جنگ امروز دشمن، جنگ تمام عیار اقتصادی است تاکید کرد باید به صورت جهادی به مقابله با این پدیده برویم و در این مسیر، برخورد با مجرمان اقتصادی و قاچاق کلان جزو اولویت‌های کاری پلیس امنیت اقتصادی است.

سردار رحیمی اساسی ترین هدف تشکیل پلیس امنیت اقتصادی را استقرار نظم، امنیت و اطمینان خاطر برای فعالان این حوزه ذکر کرد و گفت: فعالان اقتصادی افسران جنگ اقتصادی هستند که با همه وجود سختی‌ها در این حوزه خوش درخشیده‌اند و در این عرصه مجاهدانه ایستاده‌اند.

محسن احمدی نیز در این دیدار ضمن قدردانی از حضور سردار رحیمی و معاونان در صندوق ذخیره فرهنگیان و اعلام حمایت ایشان از برنامه‌ها و پروژه‌های اقتصادی و تولیدی شرکت‌های تابعه صندوق ذخیره فرهنگیان، یکی از راهبردهای مهم صندوق در دوره جدید را کنترل و نظارت حداکثری و هوشمند بر فعالیت‌ شرکت‌ها اعلام کرد.

مدیرعامل صندوق ذخیره فرهنگیان با اشاره به برنامه‌های دوره مدیریت جدید برای ایجاد شفافیت حداکثری، تعیین تکلیف شرکت‌های زیان ده، زمینه سازی ورود شرکت‌ها به بورس اوراق بهادار و انجام نظارت هوشمند، راه اندازی فاز اول سامانه نظارت و شفافیت اطلاعات و اسناد صندوق ذخیره فرهنگیان با نام سامانه پنجره در هفته معلم را خاطرنشان کرد و گفت: این سامانه در راستای  یکپارچگی سازمانی، انضباط مدیریتی، نظارت حداکثری و در یک کلام شفافیت فعالیت‌ها و اقدامات، شروع به کار کرده و امیدواریم در آینده نزدیک به سامانه هوش تجاری(BI) منجر گردد.

وی با استقبال از اظهارات سردار رحیمی درخصوص حمایت از برنامه‌های تحولی و نظارتی و کمک به رونق صندوق ذخیره فرهنگیان تاکید کرد صندوق یک امانت نزد ماست و ملاک ما برای فعالیت در صندوق سلامت، پاکدستی، مسئولیت‌پذیری و شایستگی‌های تخصصی می‌باشد.