ریزش برداری از جاده اندیکا – شهرکرد ریزش برداری از جاده اندیکا – شهرکرد۱۰ نقطه از جاده اندیکا – شهرکرد با تلاش راهداران ریزش برداری شد.به گزارش پایگاه خبری وقایع نیوز به نقل از روابط عمومی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای محمد رضایی رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای […]

ریزش برداری از جاده اندیکا – شهرکرد ریزش برداری از جاده اندیکا – شهرکرد۱۰ نقطه از جاده اندیکا – شهرکرد با تلاش راهداران ریزش برداری شد.
به گزارش پایگاه خبری وقایع نیوز به نقل از روابط عمومی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای محمد رضایی رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای اندیکا گفت: تردد از این محور هم اکنون برقرار است اما اگر بارندگی شدت پیدا کند تصمیم لازم توسط مدیریت بحران شهرستان اتخاذ می شود.
وی افزود: شش تیم راهداری هم اکنون در این شهرستان آماده باش هستند و در صورت گزارش هایی مبنی بر ریزش کوه یا انسداد راه در این مسیر اقدامات لازم را انجام می دهند.
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای اندیکا ادامه داد: با توجه به کوهستانی بودن این مسیر توصیه می شود رانندگان از تردد غیر ضروری در این جاده تا عادی شدن شرایط خودداری کنند.