به گزارش پایگاه خبری وقایع‌نیوز به نقل از اکوپرشین در این فیلم که حال و هوایی اجتماعی، خانوادگی دارد و در ۹۵ دقیقه تهیه و تولید خواهد شد، چهره‌های محبوب سینما و تلویزیون حضور دارند و نقش‌های اصلی را ایفا می‌کنند.

فرشته مزاحم از اواخر خرداد در رفسنجان کلید می خورد، با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رفسنجان و با حمایت ویژه شرکت کاشی فخار و هتل هیلان رفسنجان، تله فیلم فرشته مزاحم به تهیه کنندگی محمد کریمی در رفسنجان کلید خواهد خورد.

به گزارش پایگاه خبری وقایع‌نیوز به نقل از اکوپرشین در این فیلم که حال و هوایی اجتماعی، خانوادگی دارد و در ۹۵ دقیقه تهیه و تولید خواهد شد، چهره‌های محبوب سینما و تلویزیون حضور دارند و نقش‌های اصلی را ایفا می‌کنند.

این گزارش حاکی است فرشته مزاحم با دریافت کلیه مجوزات، هم اکنون به طور جدی وارد مرحله پیش تولید و به ویژه انتخاب بازیگر شده و به زودی لیست عوامل در اختیار رسانه‌های گروهی قرار خواهد گرفت.

هنرمندان در فیلم فرشته مزاحم
هنرمندان در فیلم فرشته مزاحم

فرشته مزاحم جدیدترین کار بلند سینمایی محمد کریمی در مقام تهیه کننده و کارگردان پس از فیلم‌های تاخیر، پهلوان هرگز نمی میرد ،جنجال در خانه ، زنگ پهلوانی و احیا است که به زودی در رفسنجان کلید خواهد خورد.

این فیلم علاوه بر پخش از شبکه‌های مختلف تلویزیونی در شبکه نمایش خانگی توزیع خواهد شد.

جعفر دهقان ،حسن رضایی ،آشا محرابی ،سعید کریمی ،فرج الله گل سفیدی، امیر زریوند، مهدی صباغی، مهوش وقاری، مهدیار آزاد فر، حمید کریمی، مجید شهریاری و کیانوش گرامی بازیگرانی هستند که کاندیدای نقش‌های اصلی این فیلم می‌باشند.

بنابراین گزارش همزمان با انتخاب بازیگران نقش اصلی این فیلم، مذاکره با عوامل پشت صحنه نیز آغاز شده است.

فرشته مزاحم قرار است با توجه به قرارداد‌های منعقد شده با شرکت کاشی فخار، هتل هیلان، دانشگاه آزاد اسلامی، با همکاری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رفسنجان روز ۲۵ خرداد ۱۴۰۱ کلید بخورد.

هتل هیلان اولین و تنها هتل چهار ستاره در شهر رفسنجان می‌باشد که در سال ۱۳۹۶ به بهره برداری رسید.ساختمان این هتل لوکس در ۲ طبقه بنا و ۳۱ باب اتاق و آپارتمان از امکانات رفاهی ویژه ای منطبق بر استانداردهای روز صنعت هتلداری، برخوردار می‌باشد.همچنین موقعیت هتل موجب دسترسی آسان مسافران به مرکز شهر گردیده است.هتل چهار ستاره لوکس هیلان با پرسنلی مجرب و آموزش دیده با افتخار آماده میزبانی از شما میهمانان گرامی می‌باشد.

گروه تولیدی کاشی فخار نتیجه تلاش و تجربه ای ارزشمند در صنعت کاشی و سرامیک است. این گروه دارای چهار سایت تولیدی می باشد که سه سایت ، به تولید کاشی و سرامیک پرداخته و سایت چهارم به تولید لعاب اختصاص دارد.

کارخانه فخار از سال ۱۳۶۹ ، کارخانه برلیان از سال ۱۳۸۱ ، کارخانه لوتوس از سال ۱۳۸۶ و درین سرام از سال ۱۳۹۲ تا به امروز فعالیت می کنند تا کاشی و سرامیک با کیفیت را به دست سلیقه ایرانی و جهانی برسانند.

کیفیت مطلوب ، بهره گیری از مدیریت دانش ، گستردگی و تنوع محصولات به همراه قیمت رقابتی و خدمات پس از فروش ، محصولات گروه تولیدی کاشی فخار را در جایگاه برتر بازار قرار داده و همواره رضایت مشتریان را به ارمغان آورده است.

  • منبع خبر : https://ecopersian.ir/