پویش همراهان سفر ایمن در جشنواره برترین‌های روابط عمومی کشور به عنوان برترین کمپین روابط عمومی معرفی و موفق به دریافت تندیس و لوح تقدیر شد.

«پویش همراهان سفر ایمن» برترین کمپین روابط عمومی‌های کشور شناخته شد

پویش همراهان سفر ایمن در جشنواره برترین‌های روابط عمومی کشور به عنوان برترین کمپین روابط عمومی معرفی و موفق به دریافت تندیس و لوح تقدیر شد.
به گزارش پایگاه خبری وقایع نیوز به نقل از روابط عمومی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای منصور فخاران مشاور ریاست و مدیر کل روابط عمومی این سازمان با اعلام این مطلب و بیان این که روابط عمومی سازمان در جشنواره برترین های روابط عمومی نخستین اجلاس روز جهانی روابط عمومی موفق به کسب جایزه در بخش “برترین کمپین های روابط عمومی”با “موضوع پویش همراهان سفر ایمن” شد، خاطرنشان کرد:
پویش همراهان سفر ایمن از ۲۵ اسفند سال ۱۴۰۰ تا ۱۵ فروردین ۱۴۰۱ در راستای اهداف و برنامه های سازمان و به منظور فرهنگ‌سازی، ارتقای ایمنی سفرهای برون شهری نوروزی و کاهش سوانح رانندگی جاده ای در راه‌های کشور برگزار شد، افزود:
با توجه به نیاز تردد کنندگان در جاده ها به توقف و استراحت در مسیر سفر، در قالب این طرح مجموعه‌ای از برنامه‌های فرهنگی، رسانه‌ای و هنری در چارچوب یک پویش در مدت مذکور در ۲۵ مجتمع خدماتی- رفاهی واقع در ۲۳ محور پرتردد کشور اجرا شد.
مشاور ریاست و مدیر روابط عمومی سازمان با اشاره به اهداف طرح مذکور خاطر نشان کرد:
کمک به افزایش ایمنی خودروهای استفاده کنندگان شخصی و حمل و نقل عمومی و ترغیب رانندگان به توقف وسایل نقلیه در طول سفر با هدف رفع خستگی ناشی از رانندگی طولانی در محورهای اصلی و منتخب، ارتقای دانش عمومی جامعه در خصوص ایمنی و فرهنگ درست رانندگی، بکارگیری تمام ظرفیت‌های لازم برای تحقق اهداف و برنامه های تکلیفی سازمان راهداری در چارچوب آیین نامه انضباطی اجتماعی ترافیکی و مورد تاکید کمیسیون ایمنی راه‌ها از اهداف این پویش بود.
فخاران از بکارگیری هنر در خدمت ایمنی برای ایجاد جاذبه‌های جاده‌ای و ترغیب مسافران به توقف در مسیر، کمک به آشنایی مسافران نوروزی با تمدن فرهنگ و هنر ایران، کمک به احیای نمایش‌های ایرانی به ویژه نمایش‌های آیینی سنتی بومی مقصد و کمک به احیای موسیقی ایرانی به ویژه موسیقی های بومی و مقامی شهر مقصد به عنوان اهداف دیگر اجرای این پویش نام برد.
فخاران با اشاره به اجرای موفق این پویش در نوروز امسال و ضرورت و اهمیت آن در ارتقای ایمنی سفرهای جاده‌ای هموطنان از اجرای دائمی این پویش در راه‌های کشور خبر داد و ابراز امیدواری کرد حاصل اجرای این اقدام فرهنگی و آموزشی، ارتقای سطح آگاهی‌های کاربران جاده‌ای و نهادینه شدن موضوع توقف و استراحت در حین سفر و افزایش ضریب ایمنی سفرهای جاده‌ای باشد.  • منبع خبر : روابط عمومی سازمان راهداری