انا لله و انا الیه راجعون شهادت هنر مردان خداست به گزارش وقایع نیوز، ایران اسلامی همواره مهد و جایگاه بزرگ مردانی بوده است که همواره رضای خداوند را بر راحتی و رضای خود ارجح دانسته و زندگی خود را وقف خدمت به اسلام، ایران و مردم کرده اند. در سال های اخیر، بزرگ مردی که […]

انا لله و انا الیه راجعون
شهادت هنر مردان خداست

به گزارش وقایع نیوز، ایران اسلامی همواره مهد و جایگاه بزرگ مردانی بوده است که همواره رضای خداوند را بر راحتی و رضای خود ارجح دانسته و زندگی خود را وقف خدمت به اسلام، ایران و مردم کرده اند.

در سال های اخیر، بزرگ مردی که نشان خادمی امام هشتم را بر سینه داشت، عزمش را جزم کرد عزت و افتخار ایران اسلامی را زنده تر سازد تا زمینه های رفاه و عدالت اجتماعی برای ایرانیان به خصوص محرومان فراهم شود.

مردی که جهادگرانه و عاشقانه برای خدمت به ایران روستاها و شهرها را جایگاه خود و مردم را همکار و ولی نعمت خود نامید و مردانه راه عشق را گلباران کرد.

با نهایت تاسف و تاثر عروج الهی حضرت آیت الله رییسی؛ ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران و همراهان ایشان را که خستگی ناپذیر خدمت خالصانه به خلق را برگزیده بودند به پیشگاه حضرت ولی عصر (عج)، مقام معظم رهبری و همه مردم شریف و قدرشناس ایران اسلامی تسلیت عرض می نماییم.

رحمت واسعه الهی برای شهیدان عزیز و صبر و سلامتی برای همه مردم ایران مسئلت داریم.

انجمن صنفی شرکت‌های تبلیغاتی ایران