بسم الله الرحمن الرحیم انا لله و انا الیه راجعون مردم شریف و عزیز ایران، به گزارش وقایع نیوز ، خبر جانگداز عروج شهادت گونه حضرت آیت الله سید ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور مردمی و محبوب کشورمان، به همراه جمعی از یاران وفادارشان در سانحه هوایی، قلوب همه ما را دردی عمیق فرو برد و اشک […]

بسم الله الرحمن الرحیم

انا لله و انا الیه راجعون

مردم شریف و عزیز ایران،

به گزارش وقایع نیوز ، خبر جانگداز عروج شهادت گونه حضرت آیت الله سید ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور مردمی و محبوب کشورمان، به همراه جمعی از یاران وفادارشان در سانحه هوایی، قلوب همه ما را دردی عمیق فرو برد و اشک از چشمانمان جاری ساخت. این مصیبت بزرگ را به محضر مقام معظم رهبری، خانواده معزز شهدا، و همه ملت عزیز ایران تسلیت عرض می‌نماییم.

حضرت آیت الله رئیسی با زندگی پر برکت و خدمت صادقانه خود همواره نمادی از عدالت، تقوا و تلاش بی‌وقفه برای اعتلای کشور و رفاه مردم بودند. فقدان ایشان نه تنها برای ما بلکه برای تمامی ملت ایران ضایعه‌ای جبران‌ناپذیر است.

در این لحظات سخت و پر از اندوه، از خداوند متعال برای روح بلند و ملکوتی حضرت آیت الله رئیسی و یارانشان علو درجات و برای خانواده‌های داغدار صبر و اجر مسئلت داریم. یقین داریم که راه و اهداف ایشان توسط سایر دولتمردان صدیق و یاران وفادارشان با همان ایمان و اراده ادامه خواهد یافت.

ما فعالان عرصه تبلیغات در این غم عظیم با دیگر آحاد ملت ایران شریکیم و با تمام توان در جهت ترویج آرمان‌های والای حضرت آیت الله رئیسی گام برخواهیم داشت.

و من الله توفیق