گروه صنعتی ایران خودرو،‌ طرح پیش‌فروش یک ساله هفت محصول خود را از امروز (یکشنبه، پنجم بهمن‌ماه) به مدت سه روز آغاز کرد. پیش‌فروش ۷ محصول به گزارش وقایع نیوز از ایران‌خودرو، در این طرح خودروهای دنا پلاس، سورن پلاس، پژو پارس با موتور TU۵، رانا پلاس، پژو ۲۰۶ تیپ ۲، پژو ۲۰۷ با سقف […]

گروه صنعتی ایران خودرو،‌ طرح پیش‌فروش یک ساله هفت محصول خود را از امروز (یکشنبه، پنجم بهمن‌ماه) به مدت سه روز آغاز کرد.

پیش‌فروش ۷ محصول

به گزارش وقایع نیوز از ایران‌خودرو، در این طرح خودروهای دنا پلاس، سورن پلاس، پژو پارس با موتور TU۵، رانا پلاس، پژو ۲۰۶ تیپ ۲، پژو ۲۰۷ با سقف شیشه‌ای و پژو پارس بنزینی عرضه شده است.

موعد تحویل خودروها آبان تا دی‌ماه سال آینده تعیین شده است.

مشتریان نهایی حداکثر سه روز پس از گذشت مهلت ثبت‌نام از طریق قرعه‌کشی انتخاب خواهند شد. 

متقاضیان می توانند برای ثبت نام در این طرح به سایت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو (اینجا) مراجعه کنند. 

شماره ۰۲۱۸۲۲۷۲۷۲۷  مرکز تماس ایران خودرو برای پاسخ‌گویی هنگام ثبت‌نام در نظر گرفته شده است.

به گزارش وقایع نیوز، بررسی آمارهای منتشره سامانه کدال حاکی از تولید ۳۴۶ هزار و ۴۸۶ دستگاه خودرو از سوی گروه صنعتی ایران‌خودرو از ابتدای امسال تا پایان آذرماه است که به این ترتیب، بزرگترین خودروساز کشور لقب می‌گیرد.

برپایه این آمارها، تا پایان آذرماه ۲۴۸ هزار و ۷۵۱ دستگاه در گروه پژو، ۴۰ هزار و ۸۷۱ دستگاه در گروه سمند، هشت هزار و ۵۷۶ دستگاه رانا و ۴۰ هزار و ۴۸۴ دستگاه دنا در ایران‌خودرو تولید شد.

در مدت یاد شده، این گروه صنعتی همچنین موفق به تولید ۹۴ دستگاه دانگ‌فنگ، سه هزار و ۱۹۶ دستگاه هایما، چهار هزار و ۳۱۱ دستگاه در گروه وانت و سایر محصولات و ۱۷۰ دستگاه پژو ۲۰۰۸ شد.

در این آمار، تولید ۳۳ دستگاه تارا به عنوان خودروی نوبرانه این گروه صنعتی نیز مشاهده می‌شود که برای نخستین بار به جداول آماری ایران‌خودرو راه یافته است.